header banner
Default

İngiliz hakemleri şaşırtan yasak! Maçtan önce yiyemeyecekleri yiyeceklerin listesi ortaya çıktı


Table of Contents

  İngiltere’de hakemlikten sorumlu PGMOL, Manchester United’dan ayrılan beslenme doktoru Steve McNally’yi işe alarak hakemler için bir beslenme listesi oluşturdu. McNally’nin gönderdiği listede maçtan önce sandviç ve yağlı yiyeceklerin yasaklandığı; kek, fındık ezmesi, balık ve köftenin ise yenilebilir olduğu belirtildi.İngiltere’de hakemlikten sorumlu Professional Game Match Authors Limited (PGMOL), hakemler için beslenme listesi oluşturması ve tavsiyeler vermesi için Manchester United’dan ayrılan beslenme doktoru Steve McNally’yi işe aldı. Steve McNally’nin ilk işi ise hakemlerin maçtan önce sandviç ve yağlı yiyecekleri yemesinin önüne geçmek oldu.

  BALIK VE KÖFTE SERBEST

  McNally tarafından hakemlere maç günleri için bir beslenme listesi gönderildi. Bu listede kek, fındık ezmesi, balık ve köfte yenilebilir kabul edildi. Sandviç ve yağlı yiyeceklerin yenmesinin ise yasaklandığı görüldü.

  “YÜKSEK LİFLİ VE SERT KABUKLU YEMİŞLER YEMEYİN”PGMOL ayrıca hakemlere yüksek lifli veya sert kabuklu yemişleri sindirimleri daha uzun sürdüğü için yememelerini tavsiye etti.

  Sources


  Article information

  Author: Danielle Stephenson

  Last Updated: 1698425282

  Views: 934

  Rating: 4.5 / 5 (79 voted)

  Reviews: 85% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Danielle Stephenson

  Birthday: 2007-09-12

  Address: 139 Evans Way Apt. 179, Jonfurt, AK 59977

  Phone: +4194152371941422

  Job: Article Writer

  Hobby: Stargazing, Soccer, Embroidery, Astronomy, Wine Tasting, Cycling, Juggling

  Introduction: My name is Danielle Stephenson, I am a priceless, ingenious, bold, esteemed, steadfast, daring, unyielding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.